Backend Engineer (User Engagement Team) [HU]

  • Teljes munkaidő
  • Remote
  • Engineering

Tapasztalt Backend Fejlesztőket/Mérnököket keresünk User Engagement csapatunkba, akik modern, stabil, skálázható megoldásokkal segítik céljaink elérését. Olyan termékkomponenseken fogsz dolgozni, mint az üzleti ügyfeleink által használt rendeléskezelő felületünk, az értesítési rendszerünk, API-ok, vagy a különböző webshop bővítményeink.

Az ideális jelölt szívesen adja hozzá termékünkhöz saját ötleteit, és nem csak a rá bízott feladatot próbálja megoldani, hanem a komplett problémára keres teljes körű megoldásokat.

Miben szeretnénk, ha segítenél

  • Aktív részvétel új funkciók tervezésében és megvalósításában
  • Platformunk és módszereink fejlesztése, új megoldások kutatása
  • Már meglévő szolgálatásaink stabil működésének biztosítása
  • Mentorálás, tudásmegosztás

Elvárások

  • Magabiztos backend tudás a következő stack-ben: PHP (Laravel), MySQL, GraphQL, Rest, Git
  • SOLID, DRY, KISS elvek ismerete és betartása
  • Magas kódminőség, tesztelhető, újrafelhasználható kódok írása
  • CI/CD eszközök ismerete, új megoldások bevezetésében való részvétel
  • Agilis gondolkodás
  • Probléma megoldó fókusz
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Csapatjátékos
  • Nyitottság

Előnyök

  • Testing, TDD, Conventional Commits
  • HTML, CSS (SCSS), React, Material Design
  • Elastic, Kibana
  • Jira, Confluence
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Vezetői készségek
  • Prezentációk, meetup-ok szervezésében való részvétel

Csapat és munkakörnyezet

Brautigam Sándor - Head of Engineering

Tóth István - Backend Developer

Faragó Tamás - Fontend Developer

Frank Edina - Frontend Developer

Pokorádi Andor - Product Owner

Farkas Pál - Backend Developer Intern

Gubányi Petra - UI Designer

  • Növekedési ugrás és nemzetközi piacra lépés előtti seed-stage startup vagyunk, az ehhez tartozó atmoszférával és transzparens működéssel.
  • Hibrid munkavégzés. Kéthetente 1 irodai nap (1023 Budapest, Komjádi B. utca 1.), ahol főként a szocializálódás a cél. (Hackaton, közös brainstorming)
  • Választható munkaeszköz (Mac vs Windows vs Linux)
  • Heti tudásmegosztó előadások
  • Agilis fejlesztés és utánkövetés
  • Társasjátékozás és online gaming (LOL, TFT)
  • Nincs dress code

Önéletrajz hozzáadása:

Rólunk

Korszerű last-mile delivery platformot építünk kis és közepes méretű szállítási feladatokra specializálódva. Küldetésünk egy olyan eszköz létrehozása, amely segít a fuvarozóknak az üres raktereik megtöltésében és a szállítási láncok automatizációjában.

Egyébként egy scale-up és nemeztközi piacra lépés előtt álló seed-stage startup vagyunk.

Tudj meg többet rólunk